З 1 березня подорожчає електроенергія: таблиця

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

З 1 березня на 25% зросте вартість електроенергії.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на ВОДТРК. 

Відтак, з 1 березня по 31 серпня цього року міські споживачі за перші 100 кіловат платитимуть 57 копійок за кіловат/годину, тоді як зараз платять майже по 46 копійок. Вартість електроенергії, спожитої в обсязі від 100 до 600 кВт становитиме 99 копійок за кіловат/годину. Нині — 78 копійок. Якщо ж протягом місяця ви спожили понад 600 кіловат електроенергії, то доведеться платити по гривні 56 копійок за кіловат/годину, тоді як зараз – гривня 47.

Такі ж тарифи діятимуть і для споживачів, які проживають в негазифікованих багатоквартирних будинках і де відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (в тому числі і в сільській місцевості).

Для уразливих верств населення, зокрема, для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу і надалі застосовується найнижчий тариф на весь обсяг споживання.

Для сільського населення діятимуть такі ж тарифи, як і для міських жителів, але мінімальний обсяг споживання для них, як і тепер, буде на 50 кіловат більший, ніж для міських жителів, тобто, 150 кіловат на місяць.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі