«Електротермометрія» відключає гуртожиток від теплопостачання

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Відомчий гуртожиток на вулиці Шевченка, 88 ПАТ «Електротермометрія» відключає від теплопостачання.

Мешканці просять міську раду до початку наступного опалювального сезону вирішили питання з опаленням, аби вони не мерзли наступної зими. Про це стало відомо під час засідання 4 сесії міської ради 24 лютого, пише Інформаційне агентство Волинські Новини. 

Депутат міськради, член фракції «УКРОП» Микита Рабан розповів, що до нього звернулися мешканці гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 88. Це - гуртожиток ПАТ «Електротермометрія».

Підприємство вже повідомило, що будинок воно відключає від опалення. Відтак, лучани просять Луцького міського голову вивчити питання про встановлення індивідуального опалення в будинку.

Депутат нагадав, що подібна ситуація була в будинку, що на вулиці Шевченка, 37. Там теж лучани просили допомогти фінансово неспроможним мешканцям оплатити встановлення індивідуального опалення. Натомість перевірок платоспроможності мешканців не було. А основна причина відмови встановити індивідуальне опалення за кошти міського бюджету – те, що це збурить людей, які встановили індивідуальне опалення за власний рахунок.

Однак в гуртожитку на Шевченка, 88 мешкає ще більше соціально вразливих лучан. Зрозуміло, що до кінця опалювального сезону вирішити питання не вдасться. Тому лучани просять вирішити міську раду питання до початку наступного опалювального сезону.

Луцький міський голова Микола Романюк у відповідь зауважив, що питання в розробці. Однак головна проблема те, що це - відомчий гуртожиток. А з ПАТ «Електротермометрія» міська рада воює постійно.

Зрештою, депутати підтримали запит Микити Рабана з проханням владнати ситуацію з опаленням гуртожитку.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі