У Волинській області ліквідовують районні та міські відділи юстиції

Джерело: Під прицілом
  1. Новина відноситься до:

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик розповів, що Уряд України прийняв рішення про ліквідацію районних та міських відділів юстиції.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови Волинської обласної державної адміністрації 15 лютого, пише Під прицілом.

За словами Валентина Кухарика, замість ліквідованих відділів юстиції в районах будуть створені бюро безоплатної правової допомоги. Основною їх метою буде поєднання безплатної первинної допомоги (консультації) та безоплатної вторинної допомоги (практична участь адвокатів у захисті по цивільних адміністративних і кримінальних справах).

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів, що в дні прийому громадян до нього звертається величезна кількість людей щодо юридичних питань. Він зауважив, що деякі люди не мають можливості звертатися до юристів через брак коштів.

За словами голова Волинської ОДА, після ліквідації районних та міських відділів юстиції волиняни зможуть отримати безоплатну кваліфіковану послугу в новостворених центрах безоплатної юридичної допомоги.

За дорученням Володимира Гунчика інформація про новостворені бюро та їх адреси буде оприлюднена на сайтах обласної та місцевих адміністрацій.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі