Розповіли, що робитимуть з п’яними бійцями

Джерело: Укрінформ
  1. Новина відноситься до:

Командир військової частини може повідомити Військовій службі правопорядку ЗСУ про підлеглого військовослужбовця у стані алкогольного сп'яніння, склавши акт про відмову проходження останнім тесту на сп'яніння.

Далі ВСП може тримати на гауптвахті п'яного військового до його протверезіння. Про це повідомили в Міністерстві оборони під час організованої відомством спеціальної інтернет-конференції для військовослужбовців ЗСУ та членів їх сімей, пише Укрінформ.

«Командир може повідомити ВСП ЗСУ та скласти акт про відмову пройти тест на сп'яніння, а також залучити до складення акту медичного працівника військової частини», - йдеться у відповіді на запитання, як діяти командиру, якщо військовослужбовець знаходиться в стані алкогольного сп'яніння, але відмовляється проходити тест.

В оборонному відомстві нагадали, що відповідно до статті 82 Дисциплінарного статуту ЗСУ, якщо військовослужбовець порушує військову дисципліну чи громадський  порядок у стані сп'яніння, або якщо особу затриманого військовослужбовця не можна встановити через відсутність у нього документів, «начальник органу управління Служби правопорядку в гарнізоні має право затримати його і тримати на гауптвахті Служби правопорядку до однієї доби з моменту затримання до встановлення особи, а того, хто перебуває у стані  сп'яніння, - до протвереження».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі