У Луцьку – набір в інструктори для патруля

Джерело: Район.Луцьк
  1. Новина відноситься до:

Всі, хто захоче викладати на курсах поліції, пройдуть конкрсний відбур у столиці. Набір тренерів та інструкторів для навчання патрульної служби буде оголошено з понеділка 10 серпня.

Про це повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС України у Волинській області підполковник міліції Володимир Солоненко у в програмі «Актуально» в ефірі телеканалу «Нова Волинь», – інформає Район.Луцьк.

Надсилати резюме просять викладачів і тренерів з рфзних дисциплін, зокрема таких, що розвивають комунікативні навички. Також шукють викладчів з основ психології, юриспунденції і права, інструкторів з фізичної та вогневої підготовки. Відбір буде здійнювати спеціальна комісія у Києві.

Також Володимир Солоненко, який їздив вивчати дозсвід правоохоронних органів у США і побував у поліцейькій академії в ефірі "Нової Волині" розповів, що розвиток і кваліфікація окремо взятого українського міліціонера і окремо взятого кандидата у патрульну поліцію є вищою як спеціалізація американського поліцейського. Але завдання американського поліцейського дуже вузькопрофільні, в той час, коли завдання української патрульної поліції дуже широкі.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі