Сьома хвиля мобілізації: коли і кого забиратимуть до війська

Джерело: ІА ZIK
  1. Новина відноситься до:

Чергову, сьому хвилю мобілізації прогнозують на березень 2016 року. Цього разу Генеральний штаб планує залучити до лав Збройних Сил військовослужбовців за контрактом, який укладатимуть на півроку.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

Після невдалої шостої хвилі мобілізації у Збройних Силах вирішили, що значно краще мати справу із вмотивованими людьми. Відтак, наступний набір до лав ЗСУ планують проводити переважно на контрактній основі.

«На жаль, ми констатуємо, що патріотизм серед військовозобов’язаного населення значно понизився. Тому намагатимемося якомога більше мотивувати українців до військової справи та піднімати престиж служби», – наголосив заступник військового комісара з роботі з особовим складом та громадськістю Борис Андрєєв.

Так, у Міноборони пообіцяли вже з 1 січня значно підвищити заробітні плати військовослужбовцям.

«Грошове забезпечення для різних категорій військовослужбовців буде різне. Проте очікується, що заробітна плата військового зросте від 50 відсотків і вище. А у деяких випадках оплата служби збільшиться майже у два рази», – зазначив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Олександр Поронюк.

Наразі у Міноборони вважають, що врахували усі помилки і прогалини минулих призовів. Тому сподіваються, що сьома хвиля мобілізації пройде успішно й без проблем. 

Своєю чергою, Президент України Петро Порошенко зазначив, що якщо для виконання Мінських угод потрібно буде оголосити чергову хвилю мобілізації, то він внесе відповідний законопроект у Верховну Раду.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі