Які автівки будуть оподаткововувати у 2016 році

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області
  1. Новина відноситься до:

У 2016 році оподатковуються легкові авто вартістю більше 750 мінімальних зарплат.

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Так, об’єктом оподаткування в 2016 році є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньо-ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

Дана норма в 2016 році стосується СПД – юридичних осіб, які самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого 2016 року подають органу контролю за місцем реєстрації транспортного засобу декларацію за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 10 квітня 2015 року № 415.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі