Українці можуть зустріти 2016 без «Іронії долі»

Джерело: Укрінформ
  1. Новина відноситься до:

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення напередодні новорічних свят нагадує мовникам, кого з російських митців не має бути на українських екранах та у радіоефірі.

Нацрада нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам, що згідно з законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» Міністерство культури склало перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, повідомляє Укрінформ.

«Тому фільми, передачі й інші програми за участі осіб, внесених до нього, не можуть транслюватися в ефірах телерадіоорганізацій», - зазначили у Нацраді.

До «чорного списку» входять 40 осіб. Серед них є як маловідомі широкому загалу особистості, так і добре знані в Україні актори й співаки, такі як Йосип Кобзон і його учениця Валерія, Олег Газманов, Лев Лещенко, Вадим Самойлов... Чимало у списку й акторів: Сергій Безруков, Михайло Порєченков, Еліна Бистрицька, Михайло Боярський, Олег Табаков, Дмитро Харатьян, Наталія Варлей та інші.

Під загрозою опинився й головний новорічний фільм на пострадянському просторі - «Іронія долі...», адже у ньому зіграла «санкційна» акторка Валентина Тализіна . Однак може бути й таке, що заборона омине улюблений багатьма фільм, адже режисер Ельдар Рязанов та акторка Лія Ахеджакова за активну громадянську позицію внесені нашим Мінкультом у «білий список» друзів України.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі