Як і коли почне діяти Національна поліція

Джерело: ТСН
  1. Новина відноситься до:

Національна поліція в Україні з'явиться через три місяці.

Про це під час брифінгу, присвяченому підписанню «Закону про поліцію», повідомив керівник Департаменту юридичного забезпечення МВС України Денис Горбань, інформує ТСН.

Горбань пояснив,  що упродовж першого місяця з моменту підписання Президентом Закону в Україні з'явиться новий орган виконавчої влади – Національна поліція.

Керівника для нового відомства призначатиме Кабмін за поданням Прем'єр-міністра України на підставі пропозиції Міністра внутрішніх справ України.

Крім того, за місяць мають з'явитися територіальні підрозділи Національної поліції та призначено їхніх керівників.

«До складу Національної поліції увійдуть підрозділи кримінальної та патрульної поліції, а також органи досудового розслідування, поліція охорони, спецполіція та поліція особливого призначення», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Горбань зауважив, що набір до Національної поліції відбуватиметься за низкою процедур, зокрема – через конкурси.

Керівник Департаменту юридичного забезпечення наголосив, що автоматичного перепризначення кадрів не може відбуватися, - підкреслив Денис Горбань.

За словами Горбаня, у МВС сподіваються на підписання ще кількох важливих законів.  

«Ми сподіваємось, що Президентом України також буде підписано Закон України «Про органи внутрішніх справ» та Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення», - пояснив керівник Департаменту юридичного забезпечення.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі