Найгарніші голи луцької «Волині» за 2015 рік

Джерело: ФК «Волинь»
 1. Новина відноситься до:

Свторили відеорейтинг найкращих голів луцької «Волині» за 2015 рік.

У році, що минає, «хрестоносці» забили в офіційних матчах чемпіонату України та кубка України 52 голи – 17 – навесні і 35 – влітку-восени. Середня результативність склала 1,68 голи за матч. Серед усіх  забитих нашою командою голів було чимало дуже видовищних – це була і вправна індивідуальна майстерність гравця, і класні командні дії, інколи – й фарт, без якого у футболі ніяк, йдеться на офіційному сайті «Волині»

Клубна прес-служба відібрала такі взяття воріт (подано за хронологією матчів «Волині»):

 1. Александер Кобахідзе, Карпати-Волинь – 0:2, 24 хвилина. Сандро зіграв на підбиранні після кутового, першим доторком обробив м’яча, а другим по знатній дузі спрямував його у ворота Мисика.
 2. Александер Кобахідзе, Волинь – Говерла – 4:2, 7 хвилина. Грузинський легіонер завершив чітким ударом з «радіусу» масовану атаку «Волині».
 3. Дмитро Козьбан, Волинь – Говерла – 4:2, 73 хвилина. Нападник «бісеклетою» спрямував «круглого» у ворота поміж ніг кіпера Коваля після подачі Політила.
 4. Анатолій Діденко, Волинь – Металіст - 2:2, 34 хвилина. «Дід» елегантно завершив швидкий фланговий прорив Кобахідзе і пас Герасимюка.
 5. Флорентін Матей, Чорноморець – Волинь – 1:2, 10 хвилина. Румун перехитрив Боровика  зі штрафного.
 6. Анатолій Діденко, Чорноморець – Волинь – 1:2, 24 хвилина. Нападник «Волині» показав хист грати головою, замкнувши кутовий від Герасимюка.
 7. Сергій Кравченко, Карпати – Волинь – 0:2, 27 хвилина. «Опорник» красиво замкнув подачу Матея.
 8. Редван Мемешев, Миколаїв – Волинь – 0:2, 90 хвилина. Розкішна комбінація у 5 доторків вдалася лучанам у виїзному матчі Кубка України.
 9. Александер Кобахідзе, Волинь – Миколаїв – 5:0, 82 хвилина. Політило помітив ривок Кобахідзе, подав і Сандро в доторк забив у верхній кут.
 10. В’ячеслав Шарпар, Волинь – Металург – 9:1, 58 хвилина. Слава зробив хет-трик в цьому матчі, особливо всім запам’ятається його другий гол – у «дев’ятку» після підбирання на лінії штрафного.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі