Чи скоротять штат Волинської облради

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Уже за два роки область і місцеві громади мають навчитися працювати без адміністрацій, адже саме так декларують проекти децентралізації в Україні. Тому принципу «нової мітли» в обласній раді чекати не варто, переконує голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Про це він зазначив під час ефіру на телеканалі «Нова Волинь» 8 грудня, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, на запитання, чи варто чекати від нового очільника обласної ради чистки кадрів в апараті установи, він запевнив: бездумне скорочення – не його принципи роботи. Працівників треба оцінювати за результатом їхньої роботи, або його відсутності, а не через просто бажання керівника.

«Сьогодні потрібно придивлятися до розумних людей, які працюють в обласних адміністраціях, в районних, і робити команду, яка після завершення процесів децентралізації зможе якісно і фахово управляти регіоном. Тому я ніколи не поспішав робити скорочення», - переконував він.ї

Водночас голова облради запевнив, що й з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком співпрацюватимуть без проблем, незважаючи на те, що останній підтримував кандидатуру Володимира Бондаря на посаду очільника Волиньради. Так, зі слів Ігоря Палиці, з головою ОДА у них немає суперечок.

«Володимир Петрович — голова обласної адміністрації. І ми повинні разом ухвалювати рішення. Він повинен відчувати, що я його підтримую, що обласна рада хоче працювати з ним і хоче йому довіряти, що він буде захищати саме інтереси Волині і волинян, а не Києва і столичних чиновників. А в обласній раді не повинно бути політики. Політика має бути на виборах під час виборчого процесу. Депутати ж мають працювати повноцінно в інтересах регіону і мешканців Волинської області. Тому я переконаний, що у нас не буде суперечок з головою обласної адміністрації», - резюмував він.

До слова, варто згадати, що у зв’язку з децентралізацією, очікується, що адміністрації як обласні, так і районні будуть ліквідовані. А виконавчу владу представлятимуть виконкоми обласних і районних рад, за зразком міст обласного значення.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі