Чоловіка, який у Луцьку кинув яйцем у президента Польщі, засудили

Джерело: Апостроф
  1. Новина відноситься до:

Українця, який у липні 2013 року в Луцьку кинув куряче яйце в тодішнього президента Польщі Броніслава Коморовського, засудили до шести місяців позбавлення волі з перенесенням виконання вироку на два роки і сплати двох тисяч злотих штрафу.

Таке рішення ухвалив Окружний суд Варшави, передає Апостроф.

Варто відзначити, що сам Іван С. не приїхав до Варшави з України, оскільки суд визнав його присутність необов'язковою.

Відзначається, що в заключній промові польський прокурор попросила для обвинуваченого покарання у вигляді чотирьох місяці позбавлення волі з перенесенням вироку на два роки та сплату двох тисяч злотих штрафу, а також публікації вибачень за свій рахунок у двох польських виданнях.

Нагадаємо, інцидент стався під час візиту Коморовського для вшанування 70-ї річниці Волинської трагедії. Після атаки на польського лідера охорона Коморовського відразу затримала чоловіка і передала правоохоронцям.

Український суд на рік умовно засудив громадянина С. Сам обвинувачений зізнався у скоєному. Він стверджував, що хотів висловити свій протест проти поширеної в польських ЗМІ думки, що «Волинська трагедія була геноцидом виключно польського народу, адже постраждали також українці».

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі