Що потрібно знати лучанам про житлові субсидії

  1. Новина відноситься до:

Інформація про розмір призначеної субсидії та її терміну буде відображена у квитанції в усіх пунктах прийому комунальних платежів Луцька після 5 та 20 числа щомісяця.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. Однак, у разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Сума субсидії, яку департаментом соціальної політики було переказано на рахунки організацій - надавачів житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується організацією як оплата послуг, у тому числі обов'язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії, повідомлення із зазначенням про причину відмови надсилається поштою на адресу заявника.

 Нормативи споживання послуг

Коригуючий коефіцієнт для розрахунку розміру витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення для домогосподарств Волинської області залежно від типу будівель.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі