Діти лучан та переселенців вивчають іноземні мови разом

  1. Новина відноситься до:

У Луцьку діти місцевих жителів та переселенців разом відвідують безплатні курси з англійської та німецької мов.

Це стало можливим завдяки проекту «Мовна школа «Світ без обмежень», ініційованому ГО «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки Луцької центральної міської бібліотеки для дітей та Stabilization Support Services, повідомляють організатори.

«Чимало батьків не мають можливості оплачувати навчання дітей у приватних школах з іноземних мов та наймати репетиторів. Для нас важливо, що завдяки цьому проекту ми зможемо допомогти не лише нашим дітям, а й дітям лучан та зробити свій внесок в розвиток громади, яка нас прийняла у цей важкий час», - зазначив керівник проекту, член ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Яна Агеєва

Організатори проекту вважають, що така ініціатива надає можливість дітям лучан та переселенців не лише спільно з користю проводити час, а і розвінчати деякі стереотипи та познайомитись ближче: «Це сприятиме більшому розумінню між майбутньою молоддю держави, бо деякі діти й після наших занять будуть товаришувати, дружити та разом будувати майбутнє».

Зараз у «Мовній школі «Світ без обмежень» навчається понад 40 вихованців. Заняття проходять у Центральній міській дитячій бібліотеці (пр. Президента Грушевського, 1) для дітей віком від 3 до 16 років. Графік занять розроблений таким чином, щоб дітки мали змогу відвідувати мовну школу невеличкими групами по 4-5 чоловік, відповідно до їхнього віку, двічі на тиждень. Наймолодші учні вивчають іноземні мови один раз на тиждень. 

Під час занять вихователі використовують розвиваючи, навчальні, розважальні методики та програми з вивчення іноземних мов, на які зазвичай у батьків та шкільних вчителів просто не вистачає часу. На заняттях діти переглядають фото, відео, прослуховують аудіозаписи та просто грають в ігри. Вивчення мов проходить легко й невимушено. До речі, викладачами у мовній школі також є переселенці та лучани. Долучитися до «Мовної школи «Світ без обмежень» ще мають можливість діти, які бажають вивчати німецьку мову. Звертатись можна за телефоном: (095) 430-95-44.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі