Лучанин облаштував у гаражі нарколабораторію

Джерело: УМВС України у Волинській області
  1. Новина відноситься до:

Лучанин облаштував орендований гараж піднарколабораторію для виготовлення амфетаміну.

В подальшому зловмисник виготовлений товар збував. За протиправні дії зловмиснику загрожує п’ять років позбавлення волі, повідомляє прес-служба поліції Волині.

В кінці лютого 2015 року лучанин, з метою розвитку незаконного бізнесу, домовився про оренду гаража в одному із гаражних кооперативів обласного центру. Обладнавши гараж спеціальним хімічним посудом та речовинами, що використовуються для синтезу психотропної речовини амфетаміну, чоловік протягом декількох місяців виготовляв та продавав її. На початку квітня 2015 року чоловік продав частину попередньо виготовленої високої якості та концентрації психотропної речовини амфетамін та отримав грошову винагороду у розмірі 2000 гривень.

Під час санкціонованого обшуку в «хімічній лабораторії» працівники міліції вилучили хімічні реактиви, хімічний посуд та інше обладнання для приготування амфетаміну. А також вилучено амфетамін загальною масою 5,00658 грам.

В ході досудового розслідування між прокурором та підозрюваним було укладено угоду про визнання винуватості. Відповідно до її умов, чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч.1 ст.311 (Незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Луцький міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладені між прокурором та обвинуваченим. В угоді сторонами визначено міру покарання підсудному у вигляді 5-ти років позбавлення волі із випробуванням, якщо він протягом 3-х років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі