У Великій Британії знайшли уривок рідкісного релігійного рукопису XV століття

Джерело: Релігійно-інформаційна служба України

Команда археологів, що працює на розкопках у Великій Британії, виявила частину рідкісного релігійного рукопису XV століття, а також інші артефакти, що належать до періоду правління Тюдорів.

Про це інформує Ukr.Media.

«Серед знахідок фрагменти книг кінця XVI століття, якісні і дуже дорогі тканини часів Єлизавети I, пачки сигарет пізніших часів і порожня коробка шоколадних цукерок, яка, ймовірно, була захована після того, як солодощі з'їли», - пишуть археологи.

Усі ці предмети були знайдені в Оксбург-холі, маєток в Норфолку. Нагадаємо, що період Тюдорів почався в 1485 році з правління короля Генріха VII, першого з тюдорівських монархів, і закінчився зі смертю Єлизавети I в 1603 році.

Виявлено уривок рідкісного релігійного рукопису XV століття - фото 57733

На думку експертів, рукопис XV століття використовувався в релігійних обрядах. Текст досить чіткий і добре зберігся, тому вчені могли розглянути латинські написи, які є частиною Вульгати - латинського перекладу Святого Письма.

Історики пояснили, що уривок невеликого розміру - всього 8 х 13 см, що наводить на думку, що колись він був частиною Священної релігійної книги або молитовника, які зазвичай роблять невеликими.

«Використання синього і золотого кольору для написання ініціалів показує, що це була досить дорога книга в той час. Можливо, це міг бути залишок рукопису, і ми не можемо сказати, чи належав він серу Едмунду Бедінгфілду, власнику Оксбург-Холла», - кажуть археологи.

Нагадаємо, що католицька сім'я Бедінгфілдів піддавалася церковним гонінням, але все одно вони залишилися у своїй вірі.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі