На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА

Джерело: Суспільне Волині

В урочищі Вовчак на Волині тривають зйомки повнометражного фільму "Шлях поколінь" - стрічки про життя волинянки-зв’язкової УПА Ганни Абрамчук із позивним "Зелена".

"Фільм створюють за реальними подіямиВикористовують раніше записані інтерв'ю з упівцями Ганною Абрамчук та Степаном Петрашем!, - розповів режисер Володимир Сидько. До знімань залучено понад 100 людей.

На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА

В урочищі, де відбуваються знімання, була одна з перших повстанських баз підрозділів УПА. Грає волинянку-підпільницю акторка Маргарита Кальченко. "Це наша історія, вона дуже страшна і мені досі моторошно. Сьогодні ми знімаємо катування, це взагалі найважча сцена", - каже акторка.

Відтворювати історичні події допомагає група реконструкторів з міста Ківерці. Картина "Шлях поколінь" - документально-художня, розповідає організатор знімання, військовий журналіст Михайло Ухман. Завершити роботу планують в жовтні.

"Це буде такий собі екшн фільм, головне україномовний. Ми покажемо, що наша армія і наш народ, нам показували, ці всі роки. Що ми вміємо плакати, а насправді ми вміємо воювати", - каже організатор.

На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА

Останні день знімання в урочищі Вовчак відбудеться у четвер, далі знімальна група поїде працювати над стрічкою "Шлях поколінь" на схід, у зону бойових дій.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі