На аукціоні продадуть предмети «золотої ери хіп-хопу»

Джерело: Кореспондент

Аукціонний дім Sotheby's анонсував торги, присвячені культовим предметам так званої "золотої ери хіп-хопу", що тривала із середини 1980-х по середину 1990-х років. Про це йдеться на Instagram-сторінці аукціонного дому.

Серед більш ніж 120 лотів заявлені пластмасова корона Notorious B.I.G, у якій репер позував для журналу Rap Pages.

Також листи Тупака Шакура до його шкільної коханої Кеті Лой. (Тупак Шакур (16 червня 1971 — 13 вересня 1996) - один із найвідоміших та найуспішніших американських реперів, який став легендарним після смерті. Бібліотекою Конгресу США була відібрана його пісня Dear Mama з альбому Me Against the World до списку 25 записів, що будуть зберігатися у спеціальному фонді культурного надбання).

Крім того, на аукціон виставлять архівні фотографії, одяг, ювелірні вироби, рідкісні флаєри та плакати.

"На торгах можна буде придбати 22 підписані автором записки, які репер написав, коли йому було 16 років. Прогнозована вартість колекції листів склала 60-80 тисяч доларів", - уточнюють організатори торгів.

Повідомляється, що частина виручених коштів буде спрямована в бібліотеку нью-йоркського району Квінс і некомерційну організацію Building Beats, члени якої навчають малозабезпечену молодь технічним, підприємницьким і лідерським навичкам через курси музики і діджеїнгу.

Аукціон відбудеться 15 вересня.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі