Луцьке училище отримало сучасне обладнання для виробництва меблів

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Два нових верстати, за допомогою яких студенти зможуть виготовляти меблі для шкіл та дитсадків, отримало Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

ВПУ передали нові деревообробні верстати (форматно-розкрійний верстат та кромколицювальний) вартістю понад 100 тисяч гривень, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини.

В училищі здійснюють підготовку майже за усіма напрямками робітничих спеціальностей: муляри, штукатури, електрозварювальники, живописці тощо. Вік навчального закладу поважний, понад 60 років, тому багато устаткування, за яким працюють студенти, належить ще до минулого століття, а час диктує нові вимоги щодо якості. І ось днями на умовах двосторонньої співпраці студенти деревообробної спеціальності отримали від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» два верстати, які дозволять забезпечити цикл виготовлення корпусних меблів на базі училища.

Як зауважив директор ВПУ Ростислав Собуцький, питання вирішувалося не одразу, адже всім відомо про ситуацію в державі – Фонд допомагав учасникам АТО, а представники училища не нагадували про себе. Директор навчального закладу висловив вдячність Фонду за те, що навіть у такі скрутні часи була знайдена можливість допомогти училищу. Після відповідного освоєння техніки навчальний заклад зможе втілювати в життя свої плани.

Для Фонду підтримка таких проектів принципова, оскільки тепер студенти не лише мають змогу освоїти особливості усіх етапів виготовлення меблів, а й забезпечувати необхідним інвентарем навчальні заклади Луцька, й ціна таких виробів буде суттєво відрізнятися від ринкової.

Студенти-першокурсники тільки почнуть освоювати можливості нових верстатів, а от старшокурсники впевнені, що тепер зможуть підвищити свою кваліфікацію. Адже до цього окремі деталі доводилося замовляти у приватних фірм, що завищувало кінцеву вартість виробу.

Студент 5-го курсу ВПУ будівництва та архітектури Назарій Мельник розповів, що верстат дає змогу виготовляти різноманітні меблі, робити це більш професійно, адже це один з найкращих верстатів для виготовлення меблів.

Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» почав співпрацю з навчальним закладом вже давно. Студенти-художники завдяки стипендіальному проекту втілюють творчі ідеї розписуючи лікарняні палати для малечі. А нове устаткування уже невдовзі дасть змогу столярам, які навчаються в училищі, виготовляти якісні меблі для шкіл та дитсадків Луцька.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі