Як рахуватимуть субсидію в опалювальний період

Джерело: Луцька міська рада
  1. Новина відноситься до:

Житлова субсидія розраховується окремо на неопалювальний (з травня до вересня) та опалювальний (з жовтня до квітня) періоди.

З настанням опалювального сезону субсидія розраховується з врахуванням соціальної норми на опалення житла, повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

У випадку, якщо в неопалювальному періоді субсидія не вийшла за розрахунком, її розмір буде автоматично перерахований за жовтень відповідно до кількості днів з початку опалювального сезону та за кожний наступний місяць опалювального періоду. Також, при зміні цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія перераховується автоматично без звернення громадян.

Житлова субсидія розраховується в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. За спожиті понад норму послуги оплачується їх повна вартість.

Якщо сім'я економно споживає комунальні послуги, то різниця у вартості спожитих та нормативних послуг відображається в квитанції в графі «Переплата». Зазначена сума зараховується такому домогосподарству в рахунок оплати цих послуг, в тому числі обов'язкової частки платежу, на наступні розрахункові періоди.

У випадку проведення заявником оплати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі місячних нарахувань та призначення субсидії за попередній місяць, сума здійсненого платежу буде відкорегована на суму призначеної субсидії та відображена в квитанції в графі «Переплата».

З питань призначення житлової субсидії лучанам необхідно звернутись в департамент соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а; каб. 109, телефони для консультацій: 72-41-61; 28-41-65; 28-41-72; 28-41-74; 28-41-75), громадську приймальню № 1 (пр-т Соборності, 18; телефон для консультацій 77-44-71) та громадську приймальню № 2 (вул. Бенделіані, 7; телефон для консультацій 26-59-61).

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі