Волиняни неохоче йдуть до армії

Джерело: Інформаційне агентство Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

Завдання військкоматів Волині щодо організації осіннього призову - 308 осіб повинні виконати свій громадянський обов’язок. Одначе більше 3 тисяч осіб узагалі не з’явилося для проходження військово-лікарської комісії.

Про це йшлося під час засідання ради оборони у стінах Волинської ОДА, - повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Найбільше тих, хто ухиляється від осіннього призову – у Ковелі та Ковельському районі, обласному центрі та Луцькому районі, а також у Камінь-Каширському краї. Тоді як на Маневиччині впоралися із поставленим завданням.

Військовий комісар облвійськкомату Роман Кулик вкотре підтвердив інформацію, що призовників не спрямовують у зону бойових дій, лише – у військово-навчальні центри та військові частини.

Окрім того, наголосив військовий комісар області, всі новостворені районні військові комісаріати працюють. Щоправда, в окремих ще тривають ремонтні роботи. Відтак п’ять – на завершальному етапі. Із іваничівською структурою є певні проблеми. До 10 листопада всі роботи хочуть завершити.

Вперше під час засідання ради оборони говорили про заходи територіальної оборони, проведені цьогоріч та заплановані на 2016 рік.

"Волинь уперше з восьми областей самостійно провела навчальні заняття загонів оборони. Попередньо заплановано у наступному році провести командно-штабне навчання та навчання загонів рот охорони та загонів оборони", – повідомив начальник відділу оперативної і територіальної оборони облвійськкомату Ігор Шепелєв.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі