На Волині відкрили кримінальні провадження щодо семи виборчих правопорушень

Джерело: УМВС України у Волинській області
  1. Новина відноситься до:

Напередодні другого туру виборів начальник УМВС України в області Петро Шпига,  прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак та начальник УСБУ в області Юрій Фелонюк звернулися до волинян.

Очільники силових відомств наголосили, що усі вчинені на виборах в області правопорушення отримують жорстку реакцію правоохоронних органів, повідомляє прес-служба відомства.

Станом на 30 жовтня до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про сім пов’язаних з виборчим процесом правопорушень, які мають ознаки кримінальних.

Правоохоронними органами області розпочато кримінальні провадження – про незаконне використання виборчого бюлетеня, підписання протоколу про підрахунок голосів на виборчій дільниці до його заповнення, приховування виборчого бюлетеня та перешкоджання реалізації громадянином права бути обраним під час виборів до місцевих рад.

Попереду – другий тур виборів. Відтак керівники правоохоронних органів Волині наголосили на необхідності дотримуватися під час голосування вимог закону, не піддаватися на підкуп та не вчиняти протиправних дій.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі