«Короновані» письменники у Луцьку презентують нові романи

Волинянин Володимир Лис – знаний далеко за межами нашої області та має шанувальників своїх творів в кожному куточку України. Разом з дружиною, Надією Гуменюк, вони презентуватимуть свої нові романи у книгарні «Є» у Луцьку.

Презентація романів Володимира Лиса та Надії Гуменюк відбудеться в рамках дофестивальної частини ІІ Міжнародного фестивалю «Фронтера» 16 липня о 18 годині у книгарні «Є». Цьогоріч світ побачила нова книга «Золотого письменника України» «В’язні зеленої дачі». В центрі роману Юрій Середа, який щойно закінчив навчання на економічному та отримав направлення у нікому невідоме провінційне містечко. Більше того, його «замовили» туди, а якась незнайомка ще й попередила про небезпеку. Проте пророцтво справдилося через багато років.

 Роман «Вересові меди» Надії Гуменюк – чи не найулюбленіший серед читачів. Наразі його перевидали з доповненням, тож навіть ті, хто вже читав книгу мають нагоду ще раз пережити історію дівчинки-знайди Богдани, яка була закохана в театр та йшла до мрії попри все.

Автори мають численні нагороди у галузі літератури, обоє кількаразові лауреати «Коронації слова». Тож лучан запрошують на презентацію книг та спілкування з відомими письменниками.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі