Відтепер показники газових лічильників волиняни зможуть надсилати смс-повідомленням

Джерело: ПАТ «Волиньгаз»
  1. Новина відноситься до:

Для зручності та оперативного збору інформації ПАТ «Волиньгаз» пропонує для споживачів природнього газу нову послугу – смс-інформування.

Волиняни можуть передати показання своїх газових лічильників за номерами: 067-364-7-104 та 050-384-7-104, повідомляє прес-служба «Волиньгазу».

Усе що необхідно – вказати у своєму повідомленні номер особового рахунку (його можна дізнатись за номером контакт-центру 0332-280-104 або у квитанції на оплату) та показник лічильника.

Текстове повідомлення повинно мати такий вигляд:

«00000 (пробіл) 11111»

  • Де: 00000 – Ваш особовий рахунок;
  • 11111 – Ваш поточний показник лічильника.

ПАТ «Волиньгаз» пропонує споживачам надсилати повідомлення в останні дні кожного місяця, починаючи із 28-ого числа.

«Телефонна лінія контакт-центру «Волиньгазу» є дуже затребуваною та завантаженою. Лише за півроку роботи її послугами скористалось понад 60 тисяч волинян, більшість із цих дзвінків були для того, аби повідомити показники. Тому, аби розвантажити лінію та спростити для наших клієнтів  процеc повідомлення показання лічильників, у нас запрацювала послуга смс-інформування», - розповідав голова правління «Волиньгазу» Мирослав Коротя.

Абоненти можуть легко налагодити цю процедуру, що надалі займатиме всього декілька секунд. Для цього необхідно просто зберегти перше повідомлення до «Волиньгазу» у своєму телефоні та раз в місяць змінювати у ньому лише показник лічильника.

Варстість СМС – згідно із тарифами мобільного оператора абонента.

Також споживачі  можуть передати показання лічильника газу,  дізнатися про причини відключення, інформацію про тарифи та субсидії, а також висловити свої побажання та зауваження за електронною адресою contact@vl.104.ua

Телефон контакт-центру ПАТ «Волиньгаз»: (0332)-280-104.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі