Ляпас по самолюбству: «Олександрія» обіграла «Волинь» з рахунком 3:1

1. Новина відноситься до:

Ліга Парі-Матч. 11-й тур. Олександрія - Волинь 3:1. 18 жовтня, Олександрія, стадіон «Ніка». Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ).

«Олександрія» - «Волинь» (Луцьк) 3:1.

Голи: Коломоєць 38, Мягков 55, Коломоєць 82 - Матей 90+2 (пен.)

«Олександрія»: Леванідов - Микицей, Басов, Шендрик, Сухоцький - Запорожан, Мягков - Таргамадзе (Козак 76), Полярус (Банада 64), Пономар (Старенький 84) - Коломоєць

«Волинь»: Неділько - Насонов, Жуніч, Шабанов, Шіш - Політило, Кравченко (Горопевшек 85) - Кобахідзе, Богданов (Мемешев 53), Матей - Діденко (Козьбан 46)

Попередження: Мягков 42, Запорожан 90+1, Старенький 90+2 - Жуніч 28, Шабанов 51, Насонов 58

Матч проти ФК «Олександрія» мав дати відповідь на питання: чи зможуть волиняни продовжити свою виїзну безпрограшну серію, яка становить 7 ігор, і тим самим закріпитись у ТОП-5 турнірної таблиці.

Незважаючи на паузу в чемпіонаті, жоден з наставників не міг виставити на гру свій бойовий склад. Окрім дискваліфікованих (Шуст - у «Волині» і Голенков та Чеботаєв - у «Олександрії»), у обох командах були ще й травмовані гравці (Шарпар, Герасимюк, Гуменюк і Новак, Леонов, Грицук відповідно).

«Олександрія» віддала «Волині» простір і таким чином отримала вільні зони на половині поля суперника. Відчувалося, що лучани були не готові до гри першим номером, оскільки самі звикли добиватися результату за рахунок хорошої гри на контратаках. Чого вартий тільки перший гол - ідеально проведена контратака, гол в чотири дотики: діагональ, Таргамадзе, Мягков, Коломієць.

Немає сумнівів, що Кварцяний у перерві попрацював з командою, мотивував своїми методами, і саме «Волинь» повинна була почати другий тайм з штурму. Але розумів це і Володимир Шаран. Тренер олександрійців зробив те, що називають «клин клином вибивають» - аби нейтралізувати можливий стартовий штурм «Волині», «Олександрія» сама пішла на штурм. Вже через десять хвилин після початку рахунок став зовсім сумним для «Волині».

Лучани, потрібно визнати, психологічно не надламалися, але все одно з «Олександрією» нічого вдіяти не могли - команда Шарана чітко виконувала план тренера і в підсумку забила третій гол.

На жаль, результат матчу – це суто тренерська перемога «Олександрії».

Оцінки гравцям «Волині» (максимальна – 8.0):

Неділько – 5,5. Віталій не виручив команду у жодному із трьох пропущених голів. І хоча усі удари у ворота в цих випадках завдавалися з близької відстані, але воротар – це все ж півкоманди. У неділю не був день Неділька.

Насонов – 5,0. Дві з трьох гольових атак суперника пройшли через фланг Олександра - і цим все сказано. В обидвох випадках мали місце позиційні помилки, після яких гравці «Олександрії» без перешкод прострілювали чи подавали.

Жуніч – 5,5. Не скажеш, що хорват припускався великої кількості помилок, але пожежі у центральній зоні захисту періодично таки виникали. Коли господарі забивали другий гол, саме Івіце невдало вибив м’яча на ногу Мягкову.

Шабанов – 5,5. Наскільки корисним був в атаці гостей, настільки нестаранним в обороні, виконуючи свої першочергові функції. Якби м’яч залетів у верхній кут після гарматного удару Артема в кінці матчу, можливо, ми б не згадали зараз про те, як «Олександрія» забивала 1 і 3 голи…

Шіш – 5,5. Провалів на фланзі оборони ізраїльтянина не виникало, а от в атаці Шіш відзначався менше звичного рівня.

Політило – 6,0. Видав непоганий матч, принаймні нижче свого рівня не впав. Сергію залишилося тільки забити, і він став би героєм гри у «Волині». Особливо, якби капітан лучан влучив у ворота у двох епізодах першої 30-хвилинки гри.

Кравченко – 5,0. Сергій ніяк не може показати гру, якої чекають від титулованого орендованого гравця «Дніпра» (а колись «Динамо» і «Ворскли»). Більшість пасів – поперек поля і назад, більшість проникаючих пасів – в ноги суперникам.

Кобахідзе – 5,5. Сандро знову старався, знову загострював, намагався креативити, але відчувалося, що він робить це озираючись на травму, яку нещодавно долікував. А в другому таймі, коли уся «Волинь» загасла, згас і Коба.

Богданов – 4,5. Вдруге поспіль Андрій видав матч, за який доведеться червоніти. Менш відомі футбольній публіці гравці «Олександрії» «перекусили» центр поля. Відчувається поки, що Богданов не проходив збори із «Волинню», а змушений вливатися в склад під час чемпіонату.

Мемешев – 5,5. Міг би отримати максимальну оцінку у «Волині» за матч, якби не два «але». Перше – незабитий гол після класного прострілу Кобахідзе, друге – помилка в центрі поля, після якої господарі забили втретє. Усе інше у Редвана виходило, він постійно загострював гру, і Кварцяний в душі пошкодував, що не випустив його в основі.

Матей – 6,0. Разом із капітаном награв на найвищу оцінку у «Волині». Загрожував, обігрував, пробивав, власне, реалізував пенальті. Щоправда, гол став просто втішним, адже на 92 хвилині усе з цим матчем було вирішено. Забивати треба було раніше.

Діденко – 4,5. Провальний матч ветерана. «Дід» не зумів втрапити в ритм матчу і протиснути габаритами центрбеків «Олександрії». Мусив поступитися місцем у перерві.

Козьбан – 5,0. Дмитра не видно було на полі. 45 хвилин мав нападник, аби пожвавити гру в атаці, але замість цього на креатив більше грали Мемешев із Матеєм. Якщо далі так підуть справи в Козьбана, то він взимку повернеться до першої ліги.

Горопевшек - на оцінку не награв.

***

Наступний тур буде мати номер 13 і відбудеться 1-2 листопада. У зв’язку із виборами, 12 тур гратиметься 5-6 грудня.

27-28 жовтня відбудуться повторні матчі 1/8 фіналу Кубка України. 28 жовтня на «Аванграді» в Луцьку зустрінуться ФК «Волинь» та ФК «Миколаїв», початок о 17:00.