Луцьку нададуть кредит у розмірі 10,4 млн гривень

  1. Новина відноситься до:

На кредитній раді Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), яка відбулась 15 жовтня цього року, було погоджено надання Луцьку пільгового (під 3% річних) кредиту в розмірі 10,4 млн грн.

За рахунок кредитних коштів планують реалізувати енергозберігаючі заходи в Палаці учнівської молоді, загальноосвітніх школах № 1 ,16,21 та дитячих садочках № 4, 13,27,31, повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Зокрема, планують встановити сучасні індивідуальні теплові пункти, здійснити заміну вікон на енергозберігаючі, частково провести утеплення фасадів, утеплити дахи, здійснити модернізацію системи освітлення, водопостачання та насосного обладнання в басейнах. 

Всі ці заклади фінансуються з бюджету міста. Тому реалізація цього проекту, окрім покращення умов перебування та естетичного вигляду будівель, дозволить значно зменшити витрати на їх утримання. 

Також НЕФКО планує звернутися до фонду Е5Р щодо збільшення розміру проекту за рахунок надання додаткових ГРАНТОВИХ коштів в розмірі до 200 тис. євро (4,8 млн грн). Це безповоротна позика, яка може бути використана на додаткові заходи з енергозбереження (в школах, дитсадках, закладах освіти та на модернізацію зовнішнього освітлення в місті). 

Нагадаємо, що місто Луцьк вже має досвід співпраці з НЕФКО. У результаті отримання попереднього кредиту в розмірі 400 тис. євро, енергозберігаючі заходи були впроваджені в гімназії №21, школах №№5,10, дитсадках №№11, 21, а також у Луцькі міській клінічні лікарні. У вказаних установах інсталювали індивідуальні теплові пункти, здійснили заміну вікон, замінили обладнання в басейнах, оновили систему освітлення, утеплення в гімназії №21.

Також майже 500 тис. євро виділено на вирішення проблем в системі водопостачання. 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі