Розслідування щодо побиття кандидата в депутати керівник волинської міліції контролюватиме особисто

Джерело: УМВС України у Волинській області
  1. Новина відноситься до:

Кримінальне провадження стосовно нападу на кандидата у депутати Волинської обласної ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Рижкова перебуває на особистому контролі керівника волинської міліції.

Про це заявив сам очільник УМВС України у Волинській області Петро Шпига, - повідомляє прес-служба УМВС України у Волинській області. 

Представники політичної сили звернулися до начальника управління із заявою щодо проведення неупередженого розслідування цього інциденту, встановити причетних осіб та притягнути винних до відповідальності згідно з чинним законодавством. Окрім того, наголосили, що факт побиття кандидата у депутати від політичної сили, яку вони представляють, насамперед пов’язують із виборчою діяльністю потерпілого.

«Органи досудового розслідування кваліфікували подію за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Міліція активно працює над розслідуванням цієї справи. Правоохоронні органи докладуть усіх зусиль, щоби винні були покарані. Хід розслідування цього кримінального провадження я контролюватиму особисто», – наголосив Петро Шпига.

Нагадаємо, 12 жовтня у прес-службі волинської міліції повідомили, що у Луцьку трапився напад на кандидата в депутати до обласної ради. Претендента на мандат побили біля входу до його під'їзду.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі