Дачний масив біля Луцька буде електрифікований

Джерело: Фонд Ігоря Палиці Новий Луцьк

Врожай власникам дачних ділянок, що на масиві «Квітневе», неподалік Луцька, дається непросто. Електроенергії там нема, а значить немає і водопостачання. Чимало робіт членам садівничого товариства вдалося виконати за кошти господарів ділянок, але є проблеми, які їм не під силу – це придбання трансформаторної підстанції.

Річ дороговартісна і саме на ній «зав’язані» всі подальші роботи. Починаючи з 2009 року голова товариства оббивав пороги держустанов, але отримував лише відписки з відмовами. Тому вирішив спрямувати звернення до одного із Офісів розвитку кварталу від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Про це повідомили у прес-службі Фонду.

«Носити відрами воду уже для людей поважного віку тяжко і прийшлося вирішувати питання щодо електрифікації. 4-ого липня я звернувся у Фонд «Новий Луцьк». Якщо вдасться це питання вирішити, тоді можна до цієї підстанції підключити пів масиву», – каже голова садівничого товариства «Квітневе» Юрій Жураковський.

Дачники кажуть, що електрифікація масиву зможе вдихнути в нього нове життя. Навіть попри відсутність води, окремі з них живуть тут протягом літнього періоду: вирощують городину та відпочивають. Розбудова місцевої інфраструктури зробила б дачні ділянки ще більш економічно-привабливими. Чимало містян охоче будують будиночки неподалік обласного центру, аби влітку проводити тут час.

«Якщо є світло і вода, то вже зрозуміло, що і будівництво буде розвиватися. Можливо, люди будуть будувати не лише дачні будинки, але й житлові. Скажемо так, це часткове вирішення програми щодо забезпечення молоді житлом. Адже тут люди зможуть жити після встановлення трансформаторної підстанції. Світло і вода є – жити можна», – стверджує член правління садівничого товариства «Квітневе» Валерій Бакликов.

Працівники Офісів розвитку кварталу кажуть, що звернення, які підкріплені ініціативою та співфінансуванням громади, розглядають у першу чергу, і, як правило, вони отримують схвальне рішення.

«Наразі ми провели зустріч, поспілкувалися, вислухали, надали їм лист-звернення, щоб вони позбирали підписи. Я так думаю, що це буде вирішено у термін жовтень-листопад. Якщо до зими ми не встигаємо, відповідно, роботи перенесуться на весну. Головна ідея Офісів розвитку кварталу – допомогти якомога більшій кількості людей, а особливо ініціативним мешканцям, тим, які готові працювати з нами для того, щоб покращити наше життя і своє безпосередньо», – розповіла менеджер Офісу розвитку кварталу Юлія Дацюк.

Нагадаємо, у Луцьку за ініціативи Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» триває робота Офісів розвитку кварталу, спрямована на розвиток міста. Тут готові вислухати лучан, яким потрібна допомога, та чекають на людей, які прагнуть змін у Луцьку.

 

В Офісах розвитку кварталу лучани можуть дізнатися:

- як впливати на зміни, спрямовані на розвиток свого кварталу;

- обговорити проблеми міста та знайти шляхи їх вирішення;

- дізнатися, як захистити права споживачів;

- оформити пенсії, субсидії та інші види соціальних допомог тощо.

Офіси розвитку кварталу розташовані за такими адресами:

вулиця Гордіюк, 37;

проспект Соборності, 38;

проспект Відродження, 10;

вулиця Кондзелевича, 30;

бульвар Дружби Народів, 6;

вулиця Корольова, 10;

вулиця Ковельська, 47а;

вулиця Генерала Шухевича, 6.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі