Автоматичної фіксації порушень ПДР може не бути

Джерело: AUTO-Consulting
  1. Новина відноситься до:

Згідно з Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», який в народі називають Законом про відеофіксації, вже у листопаді на дорогах України мала запрацювати б автоматична фіксація порушень ПДР. Однак, цього може не статися, причин декілька, пише AUTO-Consulting.

По-перше, як повідомив AUTO-Consulting, народний депутат, член парламентського підкомітету з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко, досі немає ніяких розпоряджень Кабміну про те, яким способом має здійснюватися автоматична фіксація порушень.

По-друге, не тільки не проводиться ніяких тендерів на поставку камер для автоматичної фіксації, але немає навіть оголошень про те, якими технічними засобами буде проводитись автоматична фіксація і коли ці камери почнуть ставити на дорогах.

І ще, на думку Ігоря Діденка, не вирішено головне питання: камери будуть ставити для того, щоб збирати з водіїв гроші, чи все-таки для підвищення безпеки на дорогах. За його словами, поправка про те, що мають бути знаки, які попереджають водіїв про автоматичну фіксації порушень, з остаточного варіанта доповнень до ПДР зникла.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі