В Україні підвищили стипендію для студентів та учнів

  1. Новина відноситься до:

Кабінет міністрів підняв розмір мінімальної суми стипендій для учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів. Відповідне рішення опубліковано на офіційному сайті уряду.

Як вказано в постанові № 797 від 8 жовтня 2015 р, розмір мінімальної звичайної академічної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) складатиме 311 гривень на місяць. Студенти ВНЗ I-II рівня акредитації отримуватимуть в місяць 622 гривні, III-IV рівня акредитації – 825 гривень на місяць.

Водночас збільшено і розмір соціальної стипендії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків. Учні ПТНЗ отримуватимуть 961гривню на місяць, студенти – 1989 гривень на місяць.

Підвищили суму стипендії і для тих, хто отримує академічну стипендію Президента України, Кабінету Міністрів України, учасникам, призерам і переможцям міжнародних учнівських олімпіад із базових навчальних предметів. Їх розмір становитиме від 904 до 1356 гривень на місяць.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі