Заяву на одруження у Луцьку можна подати онлайн

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану Луцького міського управління юстиції у Волинській області запроваджено пілотний проект, який дає змогу фізичним особам подавати заяви до відділу державної реєстрації актів цивільного стану через інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Про це повідомили в управлінні державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Волинській області, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та буде доступним усім користувачам інтернету.

Відтепер, фізична особа зможе подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви:

  • про державну реєстрацію шлюбу;
  • про державну реєстрацію розірвання шлюбу;
  • про державну реєстрацію зміни імені;
  • про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
  • про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

Крім того з використанням функціональних можливостей веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті.

Вищенаведені заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Водночас даним програмним забезпеченням передбачена можливість здійснювати сплату державного мита за послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, плату за послугу щодо видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також оплату платних послуг.

Проект стартував з метою підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та якості обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі