У луцький Будинок учителя «переїде» бібліотека

Джерело: Волинські новини
  1. Новина відноситься до:

У Луцьку приміщення старого РАГСу, що з 1984 року й донедавна належало Луцькій міській профспілці освіти і науки України, відтепер, ймовірно, передадуть на баланс управління освіти Луцької міської ради.

Про передачу будівлі Будинку учителя на вулиці Шевченка, 14 обранці громади розмовляли під час засідання постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації у понеділок, 5 жовтня, повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Так, стало відомо, що за станом на сьогодні приміщення знаходиться на балансі Луцької міської профспілки освіти і науки України.

Зважаючи на те, що після будівництва нового РАГСу на проспекті Соборності у 1984 році приміщення передали профспілкам. Утім, нині вони не можуть утримувати будівлю за кошти з профспілкових внесків. І, незважаючи на орендарів, помешкання потребує ремонту.

Саме тому нинішні власники будівлі й звернулися до міської ради з проханням взяти вказане приміщення на баланс управління освіти.

Зі слів начальника управління освіти Луцької міськради Олега Гребенюка, нині існує нагальна проблема із «переселенням» бібліотеки ЗОШ №1.

«Після передачі Будинку учителя на баланс міськради ми зможемо забезпечити школу №1 належним приміщенням для бібліотеки. Це плануємо зробити до кінця тижня. У цілому всередині будівля виглядає непогано, але на те, аби привести у належний вигляд зовнішній вигляд помешкання, профспілка коштів не має», - розповів головний освітянин міста.

Тож, члени комісії таку ініціативу підтримали.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі