Гру про українську революцію хочуть видати на Волині

Джерело: Інформаційне агентство Волинські новини

Аби забезпечити навчальні заклади області настільною грою «Українська революція 1917–1921» від Інституту національної пам’яті, з обласного бюджету потрібно виділити близько 75 тисяч гривень. За ці кошти вдасться видати 500 примірників гри.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 20 березня.

Головний спеціаліст із регіональних питань у Волинській області Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук розповіла, що настільна гра сприяє у вивченні історії в школах, особливо складної для сприйняття теми, пов’язаної з постаттю В’ячеслава Липинського.

Інститут підготував 600 примірників гри. На Волинь, своєю чергою, надійшли 50 екземплярів. Однак потреба шкіл та історико-краєзнавчих закладів набагато більша. Тому ІНП безоплатно надає всі авторські права та макет гри для друку примірників на місцях. Собівартість одного екземпляру гри становить близько 150 гривень.

В «Українську революцію 1917–1921» можуть грати від 2 до 100 осіб, а суть гри зводиться до об’єднання України.

На переконання Лесі Бондарук, цей фактор допомагає у формуванні патріотизму молоді.