Гунчик звернувся до Зубка щодо облватодору

  1. Новина відноситься до:

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик офіційно звернувся із листом до Віце­прем’єр­міністра України Геннадія Зубка.

Ще на початку липня цього року відповідно до рішення Кабінету Міністрів України ліквідували ПАТ «ДАК Україна», повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА.

У такий спосіб дали старт реформі системі Укравтодору, суть котрої – у передачі експлуатаційних можливостей на місця. Зрозуміло, що жодні реформи не даються легко. Щодо галузі дорожнього господарства зокрема. Відтак, відповідні проблеми виникають не лише на Волині. 

Володимир Гунчик звернувся до Віце-прем’єр-міністра з проханням терміново розглянути питання про стан справ у дорожній галузі.

«На території Волинської області склалася критична ситуація: працівники ДП «Волинська облавтодор» проводили й планують проведення ряду масових заходів щодо перекриття автомобільних трас на території регіону, зокрема, й міжнародного значення», - йдеться у листі. Зазначено у документі також, що «невирішеним залишається питання розблокування рахунків Служби автомобільних доріг в області. Блокування руху коштів здійснено по всіх відкритих казначейських рахунках, що унеможливило роботу з утримання автодоріг в області та не дає змоги забезпечити безпеку дорожнього руху в області на автошляхах», - ідеться у зверненні.

Керівництво виконавчої гілки влади в області прохає провести нараду з головами обласних державних адміністрацій, де й обговорити питання подальшого функціонування галузі й забезпечення сталого фінансування у 2015-му та наступному роках.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі