Перетинати кордон через Ягодин стане важко, - митниця

Джерело: ВолиньPost
  1. Новина відноситься до:

На пукткі пропуску Ягодин - Дорогуськ триватимуть ремонтні роботи, внаслідок чого митниця просить водії скористатися іншими пунктами пропуску.

Про це пише інтернет-вадання ВолиньPost з посиланням на головне управління Державної фіскальної служби у Волинській області.

З 1 жовтня 2015 року в автомобільному пункті пропуску «Дорогуськ» розпочнуться ремонті роботи місця стоянки для вантажних автомобілів та трьох смуг стоянки, визначених для напрямку «в’їзд товарів до Республіки Польща». Характер та обсяг ремонтних робіт вимагає стовідсоткового виключення з використання місць роботи на період 2 місяці.

Окрім того, в вищезазначеному періоді планується також проведення додаткових ремонтних робіт:

  • ремонт зовнішньої динамічної вивізної ваги;
  • ремонт поверхні доріг південного місця стоянки – смуга руху для вантажних транспортних засобів від товарного шлюзу до мосту;
  • ремонт поверхні північного місця стоянки на під'їзді до динамічної ваги і системи ОCR в пасажирському напрямку.

Усі вищевказані ремонті роботи, зважаючи на обсяг і характер роботи, вплинуть на зменшення пропускної спроможності пункту пропуску «Дорогуськ» - передусім в вантажному ввізному напрямку.

Ремонтні роботи триватимуть щонайменше 2 місяці, отож Волинська митниця ДФС просить перевізників, задля уникнення черг в вантажному напрямку, використовувати для митного оформлення інші пункти пропуску.

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі