«Пташки», які гніздились на Луцькому військовому аеродромі наприкінці 70-х років
Один із засновників Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ» Ілля Сметанін опублікував схеми-зображення літаків, які можна було побачити на Луцькому військовому аеродромі наприкінці 70-х років.
Фарбування винищувачів-бомбардувальників Су-17М2 та їх двомісних навчально-бойових модифікацій (так званих "спарок") Су-17УМ зі складу 806-го ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку винищувачів-бомбардувальників (Луцький військовий аеродром). Кінець 70-х років. На фотографіях:
1. Винищувач-бомбардувальник Су-17М2 зі складу 1-ї ескадрильї 806-го ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку винищувачів-бомбардувальників у перегоночній конфігурації з двома підвісними паливними баками на 1150 літрів кожний та двома підвісними паливними баками на 800 літрів кожний. В цій конфігурації літак обладнаний для перегону на велику дальність з одного аеродрому на інший без ведення бойових дій, тому в цій конфігурації підвісне ракетно-бомбове авіаційне озброєння на пілонах відсутнє.
2. Винищувач-бомбардувальник Су-17М2 зі складу 1-ї ескадрильї 806-го ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку винищувачів-бомбардувальників, озброєний так званим "першим боєкомплектом" (вже підвішений на літак боєкомплект на випадок вильоту чергового екіпажу по бойовій тривозі) - двома вільнопадаючими фугасними авіаційними бомбами ФАБ-500М62 калібру 500 кілограмів, двома блоками некерованих авіаційних ракет Б-8 калібру 80 міліметрів та двома підвісними паливними баками на 1150 літрів кожний на підкрилевих пілонах. Дана конфігурація застосовувалась під час "монгольського відрядження" 806-го авіаційного полку з Луцького військового аеродрому на аеродром Чойрен в березні 1979 року.
3. Двомісна навчально-бойова модифікація ("спарка") винищувача-бомбардувальника Су-17М2 Су-17УМ зі складу 3-ї ескадрильї 806-го ордена Суворова 3-го ступеня авіаційного полку винищувачів-бомбардувальників у перегоночній конфігурації з двома підвісними паливними баками на 1150 літрів кожний та двома підвісними паливними баками на 800 літрів кожний. В цій конфігурації літак обладнаний для перегону на велику дальність з одного аеродрому на інший без ведення бойових дій, тому в цій конфігурації підвісне ракетно-бомбове авіаційне озброєння на пілонах відсутнє. За згадками ветеранів полку бортові номери на "спарках" були синього кольору, крім того, справа на носовій частині фюзеляжу була намальована емблема конструкторського бюро імені Павла Осиповича Сухого.