У Луцьку - виставка дизайнерських акваріумів

Джерело: Волинська регіональна дирекція НТУ

Волинський колорит у дизайні акваріумів — це особливість обласної дитячої виставки-конкурсу, що триває в Луцьку. У науково-експериментальній виставці «Аранжування мікроакваріумів» бере участь молодь із різних куточків області.

Учасники виставки-конкурсу пропонують власні рішення, як оформити акваріум, діляться ідеями створення композицій. Цього року їх об’єднує волинська тематика.

– Моя композиція називається «Лісова галявина», – каже учасниця виставки Юлія Гайова. – Оскільки ми з Волині, я хотіла передати наш волинський колорит. Тому я створила такий невеличкий ліс, лісову галявину і цим більш наблизилась до волинської природи.

Учасник виставки-конкурсу Іван Ковальчук представлятиме композицію «Поліський затишок». Розповідає:

– Ідею мені підказала мама. Буду використовувати рослини валіснерію, анубіас, папороть крилоподібну та таїландську.  Ще я використаю керамічну хатинку та дерев’яний корч.

Виставку відвідали і досвідчені акваріумісти. Секретами акваріумного дизайну поділився, зокрема, Михайло Партакевич із Рівненщини.

Відвідувачі виставки можуть оглянути акваріумний дизайн, відвідати майстер-класи та отримати інформацію з акваріумістики.  Підсумки виставки-конкурсу підіб’ють цієї неділі.


Загрузка...

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі