Перевізник «відрізав» від Луцька село через невигідний маршрут

Джерело: ZIK.UA
  1. Новина відноситься до:

Жителі прилеглих до Луцька сіл на роботу до міста змушені йти пішки.

Раніше до Прилуцького регулярно їздили маршрутки. Проте два останні місяці людям проблемно добратися на роботу. Новий перевізник не завжди доїжджає до села, відтак місцевим доводиться іти пішки майже 5 кілометрів, повідомляє ZIK.UA.

Перевізник змінив графік руху маршрутки, нікого заздалегідь про це не попередивши. А от у святкові дні автобуси не їздять узагалі.

«Наприклад, у суботу хтось хоче чи до церкви, чи в луцький парк, то до міста ще може заїхати, а вже повертатися назад доводиться тільки пішки», – розповіла жителька села Прилуцьке Ірина.

Луди переконують, що маршрут не є збитковим. Адже ним їдуть на роботу та навчання десятки людей з Прилуцького і Сапогова. Водії ж наполягають, що цей маршрут доходу не приносить. Тому змінювати графіка ніхто не буде.

Керівники з обласного центру запевнили, що вирішать проблему селян, знайшовши їм нового перевізника.

«Ми поговорили з людьми та сільським головою. Люди дали нам свій бажаний графік. Ми вже виставили цей маршрут на конкурс і шукаємо нового перевізника», – зазначив директор департаменту інфраструктури і туризму Волинської ОДА Іван Мирка.

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі