Волинянин будує Ейфелеві вежі

Джерело: Волинь-нова

Шачанин Іван Гарват, який спорудив у себе на подвір’ї поблизу квітника символ французької столиці, вирішив не зупинятися на досягнутому. 

Волинянин збудував вже третю Ейфелеву вежу.

Новий витвір майстра знову вищий від попереднього — 7 метрів 20 сантиметрів. Це було одне з найвагоміших досягнень чоловіка у 2016-му. І що, ви думаєте, він запланував на цей рік? Ніколи не вгадаєте: спорудити нову вежу — ще більшу. От манить чоловіка висота і шарм паризької пам'ятки.

Іван Гарват довів, що і після виходу на пенсію життя може бути яскравим, якщо не відмовляти собі в природному прагненні — творити.

Вперше скопіювати творіння Ейфеля Івана Гарвата надихнули декорації до відомого телешоу. Внук допоміг знайти в інтернеті ескізи, і колишній механізатор, використовуючи те, що було під рукою, збудував триметрову вежу.

Нагадаємо, що її чоловік продав, а коли сусіди почали нарікати, що вулиця втратила свою родзинку, довелося спорудити іншу — вдвічі вищу.

А далі пішло-поїхало: туристи фотографуються, журналісти допитуються, товариші допомагають із матеріалами. А спочатку було чимало скептиків, дехто казав: «Дурний, не має до чого взятися…» Та чоловік довів, що і після виходу на пенсію життя може бути яскравим, якщо не відмовляти собі в природному прагненні — творити.

Ейфелеву вежу висотою 324 метри у Парижі спорудив 1889 року конструктор Густаво Ейфель. А житель Шацька Іван Гарват у 2013-му зробив її точну 6-метрову копію, а у 2016-му — ще одну заввишки 7 метрів 20 сантиметрів.
 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі