СТАРІ ФОТО: Юрій Яцюк

СТАРІ ФОТО: Юрій Яцюк
  1. Новина відноситься до:

Заслужений журналіст України, незмінний автор спортивних сюжетів та програм Волинської обласної державної телерадіокомпанії, а нині Волинської регіональної дирекції НТКУ Юрій Яцюк поділився своїми світлинами з родинного архіву.

Розповідає, що батьки хотіли його назвати Ігорем. Але дата народження не залишила вибору: хлопчик у родині Яцюків народився саме в день першого польоту у космос 12 квітня 1961 року. Тому новонароджений став тезкою першого радянського космонавта Юрія Гагаріна.

 

 

Зі спортом маленький Юрко дружив змалечку. А найцікавішим чтивом для кількарічного любителя спорту були… спортивні газети.

 

 

 

В юності Юрій Яцюк чимало свого часу віддавав тому ж таки спорту: легкій атлетиці, футболу.

Закінчивши у 1984 році будівельний факультет Луцького філіалу Львівського політехнічного інституту працював майстром ПМК 173. І лише згодом пішов у журналістику.

В юності довелося побувати в міжнародному молодіжному центрі в Нарва-Йиесу (Естонія).

Завдяки спортивній журналістиці вдалося поспілкуватися з багатьма цікавими людьми: Сергієм Бубкою, Андрієм Шевченком, Олегом Блохіним, Романом Гонтюхом. Але коло знайомств не обмежувалося спортсменами. Є в фотоархіві журналіста й світлини з зірками шоу-бізнесу.

Вдалося Юрієві Яцюку побувати й у Франції, коли відбувався Єврокубок з волейболу, коментуючи гру. У 2013 році отримав звання «Заслуженого журналіста України».

 

Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі