Золото ацтеків з XVI століття знайшли мексиканські робочі під час будівництва бару

Джерело: GolosUA

Під час будівництва бару в Мехіко, робітники натрапили на дивовижний скарб. На п'ятиметрової глибині, в центрі міста, вони виявили величезний золотий злиток. Під столицею Мексики похована столиця могутньої імперії ацтеків — величне місто Теночтітлан. Про незліченних казкові скарби ацтеків існує чимало справжніх легенд.

Будівельники випадково знайшли цей двокілограмовий золотий злиток. Кілька тижнів тому Мексиканський національний інститут антропології та історії (NIAH) оголосив, що нарешті зміг ретельно перевірити золото і визначити його походження. 

Зі слів вчених, золото за віком зараховують до 1519 або 1520 року. Це час відповідає моменту, коли Кортес втік з Теночтітлана зі своїми воїнами. Конкістадори крали коштовності, прикраси, золотих ідолів і переплавляли золото в злитки. Саме прихопивши ці скарби вони і бігли тоді, сподіваючись повернутися в Європу багатіями. Існує легенда про скарб Кортеса. Останні дослідження вчених дали експертам переконливі докази того, що все описане в історії про Кортеса  — правда. 


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі