Триптих Бенксі продали на аукціоні за $2,9 млн

Джерело: Корреспондент

Триптих британського вуличного художника Бенксі був проданий в Лондоні за 2,23 млн фунтів (2,9 млн доларів). Про це у вівторок, 28 липня, повідомляє аукціонний дім Sotheby's.

Три картини, які пішли з молотка, написані олією і присвячені європейській міграційній кризі. На них Бенксі зобразив романтичні морські пейзажі в стилі XIX століття і додав рятувальні жилети і буї, щоб зобразити загибель мігрантів, які подорожують до ЄС, починаючи з 2010-х.

Попередня оцінка триптиха під назвою Вид на Середземне море 2017 становила від 800 тисяч фунтів до 1,2 млн фунтів (1-1,5 млн доларів).

Виручені кошти підуть на будівництво нового відділення для лікування гострих інсультів і закупівлю дитячого реабілітаційного обладнання для лікарні у Віфлеємі.

Бенксі - найвідоміший вуличний художник. У своїх роботах він привертає увагу до важливих соціально-політичних тем, спрямованих проти політики, війни і капіталізму. До цих пір особистість художника не розкрита, існує безліч версій того, хто ховається за творчим псевдонімом.

Роботи Бенксі, який піднімає в своїй творчості питання соціальної нерівності і лицемірства влади, користуються великою популярністю. У 2010 році Бенксі представив публіці документальний фільм "Вихід через сувенірну лавку", який згодом був номінований на премію Оскар.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі