«Кишенькова країна»: оцифрують замок Любарта

Джерело: ВолиньPost

Замок Любарта увійшов у список 3D-оцифрування об’єктів матеріальної культурної та архітектурної спадщини України у рамках проєкту «Кишенькова країна».

Про це йдеться у спільноті «Кишенькове Місто - Pocket City» у фейсбуці.

Під час експедиції команда Skeiron охопить усі 24 регіони та АР Крим великої країни зі Сходу на Захід і з Півночі на Південь та оцифрує 40 об’єктів архітектурної спадщини.

«Крим та Донбас – це Україна, тому, аби створити цілісну інтерактивну карту знакових пам’яток України, буде розроблена модель Ластівчиного гнізда (Ялта) та Донецького аеропорту за допомогою фото та відео з мережі. Усі оцифровані об’єкти будуть доступні у форматі 3D-моделей та доповненої реальності на IOS та Android в додатку «Pocket City AR» з аудіогідом української та англійською мовами», - йдеться в повідомленні.

Вперше для промоції пам’яток архітектури як туристичних об’єктів на національному рівні створять безкоштовний додаток Pocket City AR. Аплікація для прихильників інтелектуального та інтерактивного туризму і несподіваних відкриттів культурної спадщини. Саме тут будуть зібрані оцифровані об’єкти та інформація про їх унікальність.

Охочі зможуть віртуально прогулятися туристичними візитівками та знаковими місцями областей України у форматі доповненої реальності.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі