Володимир-Волинський «Фаберже» встановить світовий рекорд

Джерело: Буг

17-го липня Національний Реєстр Рекордів оголосить світовий рекорд Заслуженого майстра народної творчості України, з Володимира-Волинського, Анатолія Бойка в номінації «Перша авторська колекція експонатів з яєчної шкаралупи, інкрустованої металом».

Про це інформують на сайті Володимира-Волинського.

Шедеври із яєчної шкаралупи, які виготовляє майстер з Володимира-Волинського, відомі поціновувачам мистецтва не лише в Україні, а й у світі. Їх порівнюють з роботами ювеліра Фаберже. Із двох сотень його робіт немає жодного повтору, кожний його твір — винятковий та існує в єдиному екземплярі.

«Техніку ковки сріблом по яєчній шкаралупі Анатолій Бойко винайшов сам. Експертна оцінка, яку ми провели, свідчить, що аналогів у світі немає», – зазначила керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Анатолій Бойко є членом Всесвітньої Асоціації художників, що працюють по яєчній шкаралупі – World Egg Artist Association.

Фіксація світового рекорду буде проводитись 17-го липня 2020 року о 17:00. за адресою: м. Володимир-Волинський, культурно-мистецький центр (вул. Князя Василька, 4) в рамках відкриття ювілейної виставки авторських робіт Анатолія Бойка.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі