Реконструкцію центрального парку в Луцьку продовжать

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини

Працівники комунального підприємства «Парки та сквери міста Луцька» планують подальшу реконструкцію центральної алеї парку імені Лесі Українки.

Про це йшлося 25 червня під час засідання позачергового виконавчого комітету Луцької міської ради.

На розгляд членів виконкому винесли проєкт рішення Про роботу комунального підприємства «Парки та сквери міста Луцька».

Як було поінформовано, за минулий рік доходи від діяльності підприємства склали 12,349 мільйона гривень. Своєю чергою, загальні витрати – 12,327 мільйона гривень.

Зараз на підприємстві працює 61 особа, а середньомісячна заробітна плата сягає 9104 гривень. Станом на 1 червня заборгованість по заробітній платі відсутня.

Як наголошено, основні зусилля колективу підприємства спрямовані на безперебійне надання якісних послуг з впорядкування парків та скверів, знесення дерев, косіння газонів, догляду за зеленими насадженнями та створення нових, садіння та догляду за квітниками, вирізки самонасіву, обрізки дерев.

За минулий рік працівники підприємства здійснили очистку Центрального парку імені Лесі Українки та парку Дубки, збільшили об’єми виконаних робіт із викошування газонів, реконструювали центральну алею парку імені Лесі Українки тощо.

Серед пропозицій щодо діяльності підприємства – продовження реконструкції центральної алеї парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, осучаснити озеленення парків Луцька, очищення парків від самонасіву, порослі дерев і кущів, вирівнювання (мульчування) території, очищення дерев в парках від омели, покращення технічного стану транспортних засобів підприємства.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі