Бенксі присвятив нове графіті проблемі расизму і протестам у США

Джерело: Gazeta.ua

Англійський художник Бенксі представив нову картину на тему протестів в Сполучених Штатах Америки, які почалися після смерті афроамериканця 46-річного Джорджа Флойда в Міннеаполісі.

Зображення картини він опублікував в Instagram.

На картині зображена безлика чорна фігура c очима-прорізами. Траурний портрет оточують квіти і свічки. Одна з зображених свічок запалена. Над портретом висить американський прапор, який загорівся від полум'я свічки.

Художник розповів, що вважав, що повинен помовчати і послухати думку чорношкірих людей з даного питання. Згодом Бенксі прийшов до висновку, що це його проблема, а не їх.

"Кольорові люди терплять невдачі через систему. Білу систему. Як несправна труба, вона топить квартири людей, які живуть внизу. Ця хибна система змушує їх страждати, але не їх завдання її виправляти. Вони і не можуть - ніхто не пустить їх в квартиру нагорі. Білі люди повинні вирішити цю проблему, інакше хтось буде змушений піднятися наверх і вибити двері ", - написав Бенксі.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Banksy (@banksy)

У декількох десятках американських міст люди вийшли на протест через смерть афроамериканця Джорджа Флойда внаслідок дій поліцейських. Флойда затримали через повідомлення, яке надійшло до поліції, що той збирається використати підроблені гроші. У соцмережі поширили відео, як прибувший на виклик поліцейський став колінами на шию Флойда. Чоловік просив правоохоронця припинити, бо не може дихати.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі