У Франції помер видатний комік

Джерело: lenta.ua

Видатні коміки нерідко бувають в житті меланхоліками, страждають від депресій, а то і зовсім є неврівноваженими людьми.

Гі Бедос, легендарна постать в самій Франції, яку мало знають за її межами, оскільки головною сферою його діяльності були виступи в мюзик-холі - ще одне тому підтвердження. У його біографії є епізод, коли він, який народився в Алжирі і в віці 15-ти років переїхав до Парижа, згодом відмовився йти на армійську службу, імітуючи психічне захворювання. Точніше сказати, слово «імітуючи» вживають його біографи. Але якщо врахувати, що син Бедоса, відомий французький режисер і актор Ніколя Бедос в двадцятирічному віці страждав клінічною депресією, а його батько, колишній в'язень Освенціма, покінчив життя самогубством, коли Гі Бедосу було 12 років, тут впору припустити спадкове захворювання.

Але, як би там не було, закінчивши знамениту паризьку акторську школу на вулиці Бланш, Гі Бедос з 1965-го року почав виступати в мюзик-холі, причому з 1967-го - в дуеті зі своєю дружиною (теж дуже поширене явище) Софією Домьє. У 1977-му році вони розлучилися і Бедос залишився на сцені один. Щоб українському читачеві був зрозумілий масштаб популярності Бедоса у Франції, наведемо кілька прикладів - він дружив зі знаменитими акторами Жан-Полем Бельмондо і Сімоною Синьйоре, одним з кращих французьких постановників кінокомедій режисером Івом Робером і легендарним у Франції коміком Колюшем.

Гі Бедос грав в кіно і театрі (наприклад, в спектаклях за п'єсами Бертольда Брехта), але головну його славу склали виступи в мюзик-холі, де він в своїх гострих скетчах висміював всіх, в тому числі і політиків.  


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі