У Великій Британії знайшли одну з найдавніших валентинок

Джерело: ZN

У Великій Британії знайшли одну з найдавніших валентинок, яка 20 років провела в альбомі. Як повідомляє The Independent, лист, в якому чоловік зізнається у своїх почуттях, було написано 14 лютого 1818 року.

Протягом останніх 20 років лист ретельно оберігався від попадання сонячного світла Гевіном Літауром з Лондона. Він зізнався, що вирішив виставити лист на аукціон для того, щоб показати "як виглядали ранні валентинки". За словами Литаура, він купив валентинку 20 років тому, для тих часів "вона коштувала дорого".

Лист було адресовано міс Л Шейф і озаглавлений як "Ласкава обіцянка непідтвердженої прихильності". Повний його текст говорить: "Від того, хто з приходом Дня святого Валентина з задоволенням чекає часу, коли його сподівання можуть бути реалізовані; і на вівтарі Гіменея він отримає руку і серце тієї, до кого він відчуває - не дику і романтичну любов, яка стихає після короткого знайомства, - але прихильність, яка з часом швидше зросте, ніж зменшиться".

Лист буде виставлено на торги аукціонного дому Hansons Auctioneers. Його оціночна вартість становить 600-800 фунтів стерлінгів (780-1040 доларів).

валентинка


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі