На аукціон виставили унікальне броньоване авто, що належало Аль Капоне

Джерело: Авто 24

На аукціон виставлений Cadillac Town Sedan 1928 року, який належав легендарному Аль Капоне.

Автомобіль зроблений таким чином, що його було важко відрізнити від поліцейських машин того часу. Зокрема, Cadillac пофарбований в той самий колір, як і у поліцейських авто. Окрім того, в машині є поліцейська сирена, мигалка і навіть радіо, заховане в бардачку. Таким чином мафія створила машину, яку навіть копи вважали своєю.

Однак цей Cadillac справді унікальний – він вважається одним з перших в світі броньованих авто. Зокрема, в ньому встановлені отримав броньовані панелі та скло. Всі вікна куленепробивні товщиною в один дюйм (2,54 сантиметра). Бічні та заднє вікна можна підняти, щоб знизу з'явилася дводюймова щілина, в яку можна просунути дуло пістолета. Всі двері додатково посилені сталевими листами.

Цьому Cadillac Town Sedan 1928 року пощастило – коли правоохоронні вилучали автомобілі Аль Капоне, цю машину вони пропустили. В результаті історична модель майже все життя провела в гаражах або ж в різних американських музеях.

Тому й пробіг у нього всього 1 787 кілометрів, та й виглядає 90-річний “Каділак” як новий. Власники машини хочуть продати її мінімум за мільйон доларів.


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі