Посеред боліт та лісів знайшли занедбану секретну авіабазу СРСР

Джерело: Знай

З'явилися фото покинутої авіабази ВПС СРСР з сотнями одиниць ржавіючої техніки. Занедбану секретну авіабазу військово-повітряних сил СРСР знайшли на північному заході Росії. Військовий об'єкт був схований від людського ока серед соснових борів, багнистих боліт і забутих сіл, в яких вже майже не залишилося людей.

На сьогодні від авіабази залишилися лише зруйнований КПП на в'їзді та залишки паркану. У часи СРСР тут базувався полк винищувачів-бомбардувальникі. Саме у цьому місці відбувалося освоєння надзвукового Міг-27, а пізніше — знайшли притулок Су-24.

Автор знімків Денис Забєлін зауважив, що територія авіабази виглядає "сумно і безнадійно". На фото потрапили десятки паливозаправників, буксирувальників, тягачів і звичайних бортових повнопривідних радянських армійських вантажівок. Майже вся техніка серйозно розукомплектована: зняті освітлювальні прилади, відсутнє скло і начинка всередині кабін. 

Мандрівник Денис Забєлін посеред іржавих авто побачив десятки носових обтічників від Су-24. Він зазначив: "Схоже, що тут "обробляли" Су-24, а ці частини не встигли вивезти на брухт".


Підпишіться на «Хроніки Любарта» у Facebook та Вконтакті.

Коментарі